ANWIM S.A.
ul. Stańczyka 3, 01-237 Warszawa

Adres do korespondencji:
ul. Daimlera 2, 02-460 Warszawa

Sekretariat:
tel: 22 496 00 00
fax: 22 496 00 03
e-mail: biuro@anwim.pl

BOK Flota: tel: 505 505 105

Dołącz do sieci

NIP 527-00-11-878
REGON 010404971
KRS nr 0000275176
BDO 000096200
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
Sąd Gospodarczy XII Wydział
Kapitał zakładowy: 17.164.410 zł
Kapitał wpłacony: 17.164.410 zł

Formularz zapytaniowy
Wyślij zapytanie poprzez e-mail

Przez piach i błoto – MOYA na rajdzie Baja Poland

2020-09-03

Anwim S.A., operator sieci stacji paliw MOYA, w ramach współpracy sponsoringowej z Parkiem Rozrywki Energylandia, wspiera Energylandia Rally Team, drużynę rywalizującą na trasach rajdów terenowych.

Logotyp MOYA będzie prezentował się na Volkswagenie Amarok oraz Can-am Maverick jeżdżących w barwach tego zespołu podczas najbliższej imprezy Baja Poland.

Energylandia Rally Team to zespół rajdowy, który wspierany jest przez największy park rozrywki w Polsce. Na trasach rajdów terenowych zadebiutował w ubiegłym roku. Bracia Marek i Michał Goczałowie oraz ich piloci mają już na swoim koncie pierwsze sukcesy w rajdach terenowych i energię, by stawiać czoła kolejnym, ambitnym wyzwaniom. Najbliższym jest „Baja Poland” – Puchar Świata FIA w rajdach terenowych baja. To rajd, który wznowi sezon międzynarodowych rajdów terenowych, a zarazem impreza najwyższej rangi sportu samochodowego w Polsce.

Zawodnicy będą się ścigać przez trzy dni (4-6 września 2020 r.) na odcinkach specjalnych zlokalizowanych w większości na poligonie w Drawsku Pomorskim. Rajd wystartuje w Szczecinie. Kierowcy będą mieli do pokonania 7 odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 444 kilometrów. Na starcie staną zawodnicy ze światowej czołówki. Wśród nich znajdą się m.in. Stephane Peterhansel – aż trzynastokrotny zwycięzca Rajdu Dakar, Nasser Al-Attiyah, trzykrotny triumfator Dakaru i Krzysztof Hołowczyc – legenda polskiego motosportu.

- Jesteśmy niezmiernie podekscytowani współpracą z Energylandia Rally Team. Sporty motorowe to pasja wielu pracowników i partnerów Anwim S.A. Po raz pierwszy będziemy mieli możliwość przyjrzenia się z bliska wymagającej rywalizacji na trasach terenowych. Liczymy na zaciętą walkę najlepszych kierowców świata na drawskich bezdrożach – mówi Filip Puchalski, dyrektor ds. operacyjnych MOYA, członek zarządu w Anwim S.A.

Barwy MOYA pojawią się na dwóch samochodach zespołu Energylandia Rally Team. Jednym z nich będzie Volkswagen Amarok przygotowany przez doświadczoną stajnię rajdową „South Racing”. Jego załogę stanowić będzie Marek Goczał z pilotem Michałem Kuśnierzem. Podczas Baja Poland będą oni rywalizować w klasyfikacji Pucharu Świata FIA w rajdach baja oraz w klasyfikacji Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych.

Druga ekipa pojedzie samochodem Can-Am Maverick X3, także przygotowanym przez South Racing. Michał Goczał we współpracy z Kamilem Hellerem będą rywalizować w klasyfikacji Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych.

Relacje ze zmagań na trasach rajdowych będzie można śledzić na kanale MOTO Wizja HD. Zachęcamy wszystkich do kibicowania Energylandia Rally Team!


2020-09-30
Czwarta stacja paliw MOYA w sercu Podlasia
29 września otwarto stację paliw MOYA w stolicy województwa podlaskiego. Nowoczesny obiekt położony jest w Białymstoku, przy ulicy Składowej 11. Kierowcy mogą zatankować tu każdy rodzaj paliwa, zrobić zakupy w dobrze zaopatrzonym sklepie wielobranżowym oraz skorzystać z oferty Caffe MOYA...
2020-09-28
Mocno czekoladowa promocja na Dzień kawy w Caffe MOYA
We wtorek, 29 września, w Międzynarodowy Dzień Kawy, na klientów stacji paliw MOYA czeka promocja. Jak wiadomo, kawa najlepiej smakuje nie tylko w doborowym towarzystwie, ale także ze słodką lub nieco wytrawną czekoladową przekąską. Dlatego każda osoba, która w tym...
2020-09-24
Bukowa, czyli kolejna stacja paliw sieci MOYA
Trzeci kwartał 2020 r. dla spółki Anwim S.A., właściciela sieci MOYA, jest niezwykle intensywny. Niemal codziennie otwierany jest nowy obiekt pod granatowo-czerwonymi barwami. Stacją, która ostatnio pojawiła na mapie Polski jest Bukowa w woj. świętokrzyskim. Obiekt jest przystosowany do obsług...
2020-09-15
„Razem bezpieczniej do celu” – kontynuacja współpracy stacji paliw MOYA w Dębicy z fundacją PRODRIVER
Stacja paliw MOYA w Dębicy, wspólnie z Fundacją PRODRIVER, w najbliższy piątek, 18 września o godz. 13:00 zorganizuje ogólnodostępne spotkanie edukacyjne „Razem bezpieczniej do celu”. Zadaniem tego przedsięwzięcia będzie promowanie trzeźwości i bezpieczeństwa na drogach. Uczestnicy akcji będą mogli wzią...
2020-09-14
Codziennie nowa stacja – takie rzeczy tylko w sieci MOYA
Po otwarciu stacji w Bytowie, MOYA prezentuje kolejny nowy obiekt. Zlokalizowany jest on w mazowieckiej miejscowości, Pionki. Jest to stacja koncentrująca się na obsłudze ruchu miejskiego, a oferuje benzynę 95, olej napędowy i LPG. Stacja wyposażona jest w kącik Caffe MOYA, w którym nie zabraknie gorące...
MAPA STACJI