2020-12-23

Sieć MOYA liczy już 300 stacji paliw!

MOYA to dziś najszybciej rozwijająca się sieć stacji paliw w Polsce. Na terenie całego kraju, przy drogach krajowych, lokalnych, w dużych miastach i mniejszych ośrodkach, znajduje się dokładnie 300 stacji paliw w granatowo-czerwonych barwach, a co roku otwierane jest kilkadziesiąt kolejnych punktów. Każdy z nich cechuje się najwyższą jakością oferowanych produktów i usług, a także, co jest niezwykle istotne w dzisiejszych czasach, najwyższym poziomem bezpieczeństwa sanitarnego. Zaszczytne miano stacji nr 300 otrzymał obiekt w Tarnowie, przy ul. Lwowskiej 63A, który właśnie dziś został otwarty.
MOYA to świetna propozycja dla kierowców, a także dla flot oraz klientów niezmotoryzowanych. Każda z 300 stacji paliw tej sieci charakteryzuje się atrakcyjną i funkcjonalną aranżacją przestrzeni oraz najwyższą jakością oferowanych produktów i usług. Co ciekawe, jako jedyna sieć w kraju, MOYA oferuje swoim klientom trzy rodzaje stacji paliw: tradycyjne – obsługowe z wielobranżowym sklepem oraz Caffe MOYA, automatyczne – wyłącznie dla flotowych klientów biznesowych oraz MOYA express – samoobsługowe dla klientów detalicznych i biznesowych.
- MOYA to znacznie więcej niż po prostu miejsca, w których można zatankować pojazdy. Na większości naszych stacji można znaleźć świetnie zaopatrzone sklepy wielobranżowe, koncepty kawiarniano-gastronomiczne Caffe MOYA i wiele innych usług, m.in. myjnie, kompresory, odkurzacze, automaty paczkowe, punkty Lotto czy bankomaty. Każda z naszych stacji oferuje najwyższą jakość produktów i usług, a także najnowocześniejsze standardy, jakie obowiązują na krajowym rynku paliw – zapewnia Filip Puchalski, dyrektor ds. operacyjnych MOYA, członek zarządu Anwim S.A.
Caffe MOYA umożliwia relaks i komfortowy wypoczynek przy aromatycznej kawie oraz jednej z wielu gorących przekąsek typu hot-dog, kanapka czy zapiekanka. Na wybranych stacjach MOYA funkcjonuje rozbudowany koncept gastronomiczny Pizza & Caffe MOYA.
- Na wielu naszych stacjach klienci mogą zasmakować nie tylko w szybkich przekąskach, lecz także pysznych obiadach. Wypiekana na miejscu pizza, zestawy obiadowe takie, jak stripsy z kurczaka, pierogi i wiele innych to świetne propozycje dla podróżnych i nie tylko. To jednak nie wszystko. Od niedawna oferujemy także oryginalne hamburgery, które dorównują swoimi walorami smakowymi najlepszym burgerowniom – zapewnia Filip Puchalski, dyr. ds. operacyjnych MOYA, członek zarządu Anwim S.A.
Wielobranżowy sklep, wzbogacony o wiele produktów marki własnej MOYA, pozwala zrobić zakupy zarówno na drogę, jak i w celu uzupełnienia domowych zapasów.
- Dopełnieniem naszej oferty są stacje samoobsługowe, MOYA typu express, które pojawiają się w polskich miastach. Jest to świetna propozycja dla klientów, którzy chcą zatankować szybko i w dobrych cenach. Co szczególnie ważne w obecnych pandemicznych czasach – proces tankowania i rozliczenia następuje bez kontaktu z innymi osobami – zapewnia Filip Puchalski.
MOYA to jednak nie tylko idealna propozycja dla klientów indywidualnych, ale także świetny wybór dla właścicieli firm. Program MOYA Firma (karta flotowa oraz aplikacja mobilna) umożliwia bezgotówkowe rozliczanie się na stacjach MOYA w całej Polsce, utrzymywanie pełnej kontroli nad kosztami oraz uzyskanie stałych, atrakcyjnych rabatów na paliwo. Pozwala także skorzystać ze stacji automatycznych, które są zlokalizowane w strategicznych dla flot miejscach w kraju. Warto wspomnieć także o tym, że w przyszłym roku zadebiutuje aplikacja mobilna MOYA dla klientów indywidualnych. Dzięki niej użytkownicy będą mieli wiele ciekawych możliwości, takich jak np. nawigację do stacji, dostęp do rachunków i faktur, a także będą na bieżąco ze wszystkimi promocjami dostępnymi w sieci.
Jubileuszowa stacja MOYA
Otwarta 23 grudnia stacja paliw MOYA w Tarnowie jest kolejnym punktem należącym do właściciela sieci, spółki Anwim. Kierowcy mogą tam zatankować każdy rodzaj paliwa – benzynę 95, 98, standardowy olej napędowy oraz jego uszlachetnioną wersję – ON MOYA Power, a także LPG. Użytkownicy pojazdów mogą ponadto skorzystać z myjni, kompresora czy odkurzacza. Wszyscy klienci, także niezmotoryzowani, mogą zrobić zakupy na drogę i nie tylko w świetnie zaopatrzonym sklepie, który czynny jest całą dobę, także w niedziele niehandlowe. W Caffe MOYA można z kolei napić się aromatycznej kawy, zjeść chrupiącego hot-doga i wiele innych przekąsek oraz dań obiadowych. Na pierwszych klientów czekają niespodzianki.

Ostatnie Aktualności

2023-12-04

Województwo lubelskie wzbogaciło się o kolejną stację paliw MOYA

Sieć stacji paliw MOYA nieustannie się powiększa. Nowe obiekty w niebiesko-czerwonych barwach pojawiają się przy drogach krajowych i lokalnych, w dużych miastach i mniejszych miejscowościach. W...
2023-12-01

MOYA droga na Święta – ekskluzywna świąteczna playlista na Spotify

Sieć stacji MOYA zaprasza na muzyczną podróż z najpiękniejszymi zimowymi hitami. Od 1 grudnia na platformie Spotify dostępna jest ekskluzywna playlista "MOYA Droga na Święta". To 3 godziny...
2023-11-30

Łukasz Byśkiniewicz i MOYA na starcie 61. Rajdu Barbórka

Nadchodzący weekend upłynie pod znakiem 61. edycji Rajdu Barbórka, jednej z najbardziej spektakularnych i prestiżowych imprez rajdowych w Polsce. Jak co roku, wśród uczestników wydarzenia...
2023-11-27

Aromatyczna kawa w zimowej odsłonie. Nowa promocja w Caffe MOYA

Pyszna kawa z Caffe MOYA to nieodłączny towarzysz każdej podróży. Ekskluzywna mieszanka najlepszych odmian arabiki i robusty od lat podbija serca i podniebienia kawoszy. Sieć MOYA na zimę...
2023-11-24

Brzeszcze – nawa stacja paliw w sieci MOYA

W miejscowości Brzeszcze (woj. małopolskie) na trasie Oświęcim-Pszczyna została otwarta stacja paliw MOYA. Punkt w niebiesko-czerwonych barwach oferuje każdy rodzaj wysokiej jakości paliwa,...
2023-11-21

Napój ON Power – nowa energia od MOYA

Sieć stacji paliw MOYA wprowadza nową odsłonę swojego bestsellerowego napoju energetycznego. Nowa nazwa ON Power i nowoczesny design opakowania to wyraziste zmiany, które z pewnością...