Pointer Profil ogólnodostępny
Aktualności ON MOYA Power Program TankQ Produkty MOYA Stacje MOYA Caffe MOYA LINK 4 Media o nas Kontakt Dla Partnerów
A A A kontrast
Kontakt

Pokaż Stacje Moya na większej mapie

 

ANWIM S.A.

ul. Ordona 1A, 01-237 Warszawa

NIP 527-00-11-878

REGON 010404971

KRS nr 0000275176

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy

Sąd Gospodarczy XII Wydział

Kapitał zakładowy: 14.394.700 zł

Kapitał wpłacony: 14.394.700 zł


Adres do korespondencji:

ul. Daimlera 2, 02-460 Warszawa


sekretariat:

tel:  22 496 00 00   fax: 22 496 00 03 

biuro@anwim.pl

 





 

DZIAŁ POZYSKIWANIA KLIENTÓW 

 

Piotr Niemczyk - Dyrektor ds. Organizacji Sieci Stacji Paliw

tel: 22 496 00 30   fax: 22 496 00 55

piotr.niemczyk@anwim.pl

 

Rafał Anuszkiewicz - Regionalny Koordynator

Polska wschodnia

tel. 509 846 315

rafal.anuszkiewicz@anwim.pl

 

Rafał Drywa - Regionalny Koordynator

Polska zachodnia

tel. 508 010 926

rafal.drywa@anwim.pl

 

Marek Kruczek - Regionalny Koordynator

Polska południowa

tel. 514 758 496

Marek.kruczek@anwim.pl

 

Artur Kulęgowski - Regionalny Koordynator

Polska północna

tel. 502 181 528

artur.kulegowski@anwim.pl

 

 

DZIAŁ WDROŻEŃ


Agata Stanicka - Kierownik ds. Projektu

tel: 22 496 00 34    fax: 22 496 00 55

agata.stanicka@anwim.pl

 

 

DZIAŁ IT


Rafał Chmielewski - Dyrektor ds. IT

tel: 22 496 00 17    fax: 22 496 00 55

rafal.chmielewski@anwim.pl

 

 

DZIAŁ EKSPANSJI

 

Filip Puchalski - Kierownik Działu Ekspansji

tel. 571 243 903

filip.puchalski@anwim.pl

 

 

DZIAŁ REKLAMY I MARKETINGU

DZIAŁ ROZWOJU CAFFE MOYA

 

Leszek Hendzel – Dyrektor ds. Reklamy i Marketingu

Dyrektor ds. Rozwoju Caffe MOYA

tel: 22 496 00 27    fax: 22 496 00 55

leszek.hendzel@anwim.pl


Marek Parzyński - Kierownik ds. Rozwoju Rynku

tel: 508 069 794      fax: 22 496 00 55

marek.parzynski@anwim.pl

 

Miłosz Gołek - Specjalista ds. Zakupów

tel. +48 500 103 993

milosz.golek@anwim.pl

 

Martyna Tośka - Młodszy Analityk

 tel. +48 501 933 735

martyna.toska@anwim.pl

Paweł Ciężkowski  - Kierownik Operacyjny MOYA

Region: Polska cetralna i wschodnia

tel: 503 191 892     fax: 22 496 00 55

pawel.ciezkowski@anwim.pl

 

Andrzej Szefczyk - Kierownik Operacyjny MOYA

Region: Polska zachodnia

tel. 502 181 794      fax: 22 496 00 55

andrzej.szefczyk@anwim.pl

 

Dominik Rutkiewicz - Kierownik Operacyjny MOYA

Region: Polska północno -zachodnia

tel. 505 182 427

dominik.rutkiewicz@anwim.pl

 

Paweł Wojnar - Kierownik Operacyjny MOYA

Region: Polska południowo -wschodnia

tel. 516 164 020     fax: 22 496 00 55

pawel.wojnar@anwim.pl

 

Alina Barra - Kierownik Operacyjny MOYA

Region: Polska północna

tel. 506 286 808

alina.barra@anwim.pl

 

Marzena Glinkowska - Kierownik Operacyjny MOYA

Region: Polska południowo - zachodnia

tel. 506 286 700

marzena.glinkowska@anwim.pl

 

Dariusz Zuber - Kierownik Operacyjny MOYA

Region: Polska południowa

tel. 571 335 519

dariusz.zuber@anwim.pl

 

Adam Kotecki - Specjalista ds. Rozwoju Caffe MOYA

tel. 690 498 591

adam.kotecki@anwim.pl

 

Andrzej Łararz - Trener, szkolenia z zakresu standardów

tel. 502 143 363

andrzej.lazarz@anwim.pl

 

DZIAŁ MARKETINGU I REKLAMY


Monika Ostaszewska - Kierownik ds. Reklamy i Marketingu


Monika Kujawska - P.O. Kierownika Działu Reklamy i Marketingu

tel: 22 496 00 71    fax: 22 496 00 55

monika.kujawska@anwim.pl

 

Paulina Pieśniewska - Specjalista ds. Reklamy i Marektingu

tel. 571 243 904

paulina.piesniewska@anwim.pl

 

Adam Studziński - Public Relations 

tel. 501 406 429    

adam@kreskapr.pl

 

 

 

 

DZIAŁ KART FLOTOWYCH MOYA

Sławomir Prusinowski – Dyrektor ds. Kart Flotowych

tel: 505 182 434  fax: 22 496 00 55

slawomir.prusinowski@anwim.pl

 

Marcin Puchalski - Manager ds. Kart Flotowych

tel. 500 208 293

marcin.puchalski@anwim.pl

 

Marcin Godlewski - Przedstawiciel handlowy

Region: Polska centralna

tel. 518 303 201

marcin.godlewski@anwim.pl

 

Jarosław Cieślak - Przedstawiciel handlowy

Region: Polska północno - wschodnia 

tel. 502 181 767

jaroslaw.cieslak@anwim.pl


Dawid Bednarz - Przedstawiciel handlowy

Region: Polska południowo - wschodnia 

tel. 506 286 801

dawid.bednarz@anwim.pl

 

Adam Majcherek - Przedstawiciel handlowy

Region: Polska północno - zachodnia

tel. 508 010 927

adam.majcherek@anwim.pl

 

Jakub Rybacki - Przedstawiciel handlowy

Region: Polska zachodnia

tel. 508 167 504  

jakub.rybacki@anwim.pl

 

Waldemar Jakóbczyk - Przedstawiciel handlowy

Region: Polska południowo - zachodnia

tel. 508 010 928

waldemar.jakobczyk@anwim.pl

 

 

 

ANWIM S.A.

ul. Ordona 1A, 01-237 Warszawa

                                                  NIP 527-00-11-878

   REGON 010404971

   KRS nr 0000275176

   Sąd Gospodarczy XII Wydział

   Kapitał zakładowy: 7.332.800 zł

 

    adres do korespondencji:

    Aleje Jerozolimskie 181, 02-222 Warszawa

 

    sekretariat:

    tel.: (0 22) 496 00 00   fax.: (0 22) 496 00 03 

   biuro@anwim.com.pl 

 

             DZIAŁ MOYA

                      Piotr Niemczyk - Dyrektor ds. Organizacji Sieci Stacji Paliw

    tel.: 022- 496 00 30   fax.: 022-496 00 03

    piotr.niemczyk@moyastacja.pl 



 

                        Agata Stanicka - Kierownik ds. Projektu

                           tel.: 022-496 00 20    fax.: 022-496 00 03

                           agata.stanicka@moyastacja.pl

 

            DZIAŁ SZKOLEŃ I STANDARDÓW

                      Leszek Hendzel – Dyrektor Regionalny

  tel.: 022-496 00 27    fax.: 022-496 00 03

  leszek.hendzel@anwim.com.pl 



 

                       Paweł Ciężkowski  - Specjalista ds. Szkoleń

  tel. 022-496 00 04     fax.: 022-496 00 03

  pawel.ciezkowski@moyastacja.pl 

 

     DZIAŁ KART FLOTOWYCH

                       Izabela Jaworowska – Analityk ds. Sieci Stacji Moya

  tel. 022-496 00 44    fax: 022-496 00 03

  izabela.jaworowska@moyastacja.pl


                       Sławomir Prusinowski – Dyrektor Regionalny

  tel. 505 182 434, fax: 022-496 00 03

  slawomir.prusinowski@anwim.com.pl 


Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko / firma *
telefon *
e-mail *
ZAPYTANIE *
zapoznałem się z regulaminem użytkowania strony i polityką prywatności

* - pola wymagane

Wyślij