Pointer Profil ogólnodostępny
Aktualności ON MOYA Power Program TankQ Produkty MOYA Stacje MOYA Caffe MOYA LINK 4 Kariera Kontakt Dla Partnerów
A A A kontrast
Zdjęcie główne

2016-05-05  

„Głodni kibice” na stacjach MOYA!

Na stacjach MOYA odbierać można batony Snickers – nagrody w wielkiej loterii organizowanej przez koncern Mars Polska z okazji Euro2016. 


Każda osoba, która kupi w dowolnym kanale dystrybucji (w tym w hipermarketach) oznaczone flashem promocyjnym batony Mars Polska, może wygrać baton Snickers. Wewnątrz opakowań znajdują się naklejki promocyjne z wizerunkami kibiców oraz naklejki wygrywające - tylko naklejki wygrywające uprawniają do odbioru nagrody. Nagrodę można odebrać wyłącznie na stacjach paliw sieci MOYA, Orlen, Lotos, BP, Shell i Statoil – łącznie do rozdania jest pół miliona batonów. Akcję wspomagają materiały marketingowe (opakowania, reklama internetowa i sklepowa) odsyłające na stacje paliw, a także intensywna komunikacja wizualna w sklepach (zwłaszcza hipermarketach) i na stacjach (standy, wobblery, plakaty). Akcja wydawania wygranych batonów potrwa do 15.07.2016r.


Z kolei do końca czerwca potrwa III edycja akcji Promokoszyk. W atrakcyjnych cenach w sklepach na stacjach MOYA oferowane są popularne produkty spożywcze - energetyk MOYA Energia, soki Tymbark, napoje izotoniczne Oshee, batony Mars Polska, chipsy Pringles oraz nowość - słodzone miodem ciasteczka dietetyczne FIT. Akcji towarzyszy konkurs sprzedażowy dla pracowników stacji.