Pointer Profil ogólnodostępny
Aktualności ON MOYA Power Program TankQ Produkty MOYA Stacje MOYA Caffe MOYA LINK 4 Kariera Kontakt Dla Partnerów
A A A kontrast
Zdjęcie główne

2016-05-16  

Butle AmeriGas NANO na stacjach MOYA

Bezpieczne, wygodne i proste w montażu butle AmeriGas NANO dostępne są w promocyjnej ofercie na wybranych stacjach MOYA.

 

Butle AmeriGas NANO już na pierwszy rzut oka wyróżniają się nowoczesnym kształtem, są lekkie (6,55 kg), a zawierają 8 kg najwyższej jakości propanu. Reduktor Klik-On pozwala na prosty montaż bez użycia klucza, z kolei ergonomiczne rączki umożliwiają wygodne ich przenoszenie nawet w chłodne dni.

 

Ofercie AmeriGas na stacjach MOYA towarzyszą promocje. Do końca roku każdy klient, który założy osobiste konto użytkownika na stronie www.nano.amerigas.pl i rejestrować będzie tam kolejne zakupy, otrzyma zwrot pieniędzy za co szóstą transakcję.  Z kolei do końca lipca przy wymianie butli stalowych na AmeriGas NANO, reduktor Kilk-On kosztować będzie jedynie 1 zł.

 

Butle AmeriGas promowane są poprzez emisję reklam telewizyjnych, dziesiątki publikacji internetowych i prasowych. W każdej reklamie pojawia się logo sieci MOYA, jako punktu, gdzie butle te można nabyć. Adresy stacji MOYA znajdują się również na stronie www.nano.amerigas.pl. Z kolei na stacjach paliw do wymiany lub zakupu butli AmeriGas NANO zachęcają wizualne materiały marketingowe.