Pointer Profil ogólnodostępny
Aktualności ON MOYA Power Program TankQ Produkty MOYA Stacje MOYA Caffe MOYA LINK 4 Kariera Kontakt Dla Partnerów
A A A kontrast
Karta flotowa Moya Firma

Sieć Moya jest operatorem  własnego programu flotowego Moya Firma. Obejmuje on swoim zasięgiem wszystkie stacje w sieci, a tych jest już ponad setka!

 

Obecnie na kartę Moya Firma dostępne są wszystkie paliwa sprzedawane na stacjach Moya, czyli ON, uszlachetniony ON MOYA Power, benzyna 95 i 98, LPG, a także AdBlue oraz płyny do spryskiwaczy. To właściciel firmy transportowej decyduje, które produkty chce udostępnić swoim kierowcom na karty flotowe.

 

Wkrótce możliwe będzie dopisywanie na karty innych usług i produktów.

 

 

Wszystkie karty flotowe akceptowane na stacjach Moya działają w trybie online, co wpływa na bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

 

Przez dwa pierwsze lata korzystania z programu Moya Firma nie ma żadnych kosztów związanych z obsługą kart. Ponowne wyrobienie karty przy przedłużeniu umowy to 20 złotych od karty.

 

Karta Moya Firma występuje w wersji bezgotówkowej i gotówkowej.

 

Limity tankowań przyznawane są na podstawie analizy potrzeb klienta, po wcześniejszej ocenie aktualnych dokumentów finansowych klienta ubiegającego się o karty bezgotówkowe.

 

Sieć Moya posiada dwie w pełni automatyczne stacje dedykowane wyłącznie flocie: w przygranicznych Słubicach, na terenie bazy transportowej na Os. Przemysłowym 16, oraz w pobliżu Krzyżowej, przy autostradzie A4 (obszar LSSE Krzywa), na trasie w kierunku przejść granicznych w Jędrzychowicach i Olszynie.

 

Aby skontaktować się z Działem Kart Flotowych prosimy kliknąć tutaj .

 


 


 


Galeria zdjęć