MOYA Visual

W ramach współpracy zapewniamy Franczyzobiorcom zewnętrzną oraz wewnętrzną identyfikację wizualną stacji – jednolitą dla całej detalicznej sieci sprzedaży paliw.

Marka MOYA jest bardzo dobrze odbierana przez klientów, którzy wiedzą, że pod nią skrywa się najlepsza jakość, bardzo wysoki standard obsługi i świadczonych usług oraz przystępne ceny. Przystępując do sieci nasi Partnerzy otrzymują również projekt umeblowania sali sprzedaży stacji oraz konceptu gastronomicznego Caffe MOYA, zapewniający maksymalizację przychodów ze sprzedaży oraz wprowadzenie i stosowanie nowoczesnych zasad merchandisignu.

 

NA ZEWNĄTRZ

Pierwsze wrażenie jest decydujące. Rozpoznawalna marka, nowoczesny i dobrze oświetlony budynek oraz zadbana i estetyczna przestrzeń budzą zaufanie Kierowców. Dlatego wszystkie obiekty w sieci MOYA budujemy lub dostosowujemy do najwyższych standardów opartych na szczegółowo opracowanej identyfikacji wizualnej.

W ŚRODKU

Wnętrza stacji MOYA projektowane są z uwzględnieniem wszelkich detali. Zarówno Partnerzy jak i Klienci doceniają jednolity wygląd sklepów i konceptów gastronomicznych Caffe MOYA. Zachowanie spójności umożliwiają proponowane przez nas meble własnego designu, które zapewniają jednocześnie maksymalną swobodę aranżacji przestrzeni sklepowej, niezależnie od jej metrażu. Całość dopełniają nowoczesne wzornictwo i ujednolicony ubiór pracowników.

CAFFE MOYA

Koncepcja Caffe MOYA zakłada widoczne oznakowanie strefy gastronomicznej zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz stacji. Rozpoznawalny, pozytywnie kojarzony logotyp umieszczony na pylonie, podświetlony kaseton nad wejściem do sklepu, baner, tablica reklamowa i inne nośniki gwarantują, że każdy kierowca bez trudu rozpozna, że na tej stacji może liczyć na pyszną kawę i sycące przekąski. Caffe MOYA to także nowoczesna, pasująca do wnętrza stacji linia mebli gastronomicznych, która doskonale sprawdza się na dużych i mniejszych stacjach.MAPA STACJI