ANWIM S.A.
ul. Stańczyka 3, 01-237 Warszawa

Adres do korespondencji:
ul. Daimlera 2, 02-460 Warszawa

Sekretariat:
tel: 22 496 00 00
fax: 22 496 00 03
e-mail: biuro@anwim.pl

BOK Flota: tel: 505 505 105

Dołącz do sieci

NIP 527-00-11-878
REGON 010404971
KRS nr 0000275176
BDO 000096200
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
Sąd Gospodarczy XII Wydział
Kapitał zakładowy: 17.164.410 zł
Kapitał wpłacony: 17.164.410 zł

Formularz zapytaniowy
Wyślij zapytanie poprzez e-mail
Produkty z logo MOYA

Wśród produktów występujących pod marką MOYA, znajdują się mineralna MOYA Woda w wariantach gazowanym i niegazowanym, letnie i zimowe płyny do spryskiwaczy, zapalniczki, napój energetyczny MOYA Energia i zawieszki zapachowe.

Z sukcesami rozwijamy portfolio tzw. produktów private label, z którego każda z pozycji rokrocznie notuje solidne wzrosty obrotów, a większość z nich przekracza 30 proc. Rozwój oferty produktów własnych jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów – wprowadzając artykuły w barwach MOYA jesteśmy w stanie zaoferować wysoką jakość przy korzystnej cenie. Warto tu podkreślić, że właśnie najwyższa jakość naszych produktów, z paliwami na czele jest dla nas priorytetem. Produkty marki własnej MOYA są często są pierwszym wyborem klientów naszych stacji paliw.

 

Płyny do spryskiwaczy

Płyny do spryskiwaczy MOYA dostępne są w wersji letniej i zimowej, w opakowaniach 2 i 4 litrowych.


Letni płyn do spryskiwaczy MOYA ułatwia usuwanie brudu, owadów oraz osadu drogowego. Pozostawia szybę krystalicznie czystą, lśniącą, zabezpiecza przed osadzaniem się i wnikaniem w szkło zanieczyszczeń. Płyn powstał w oparciu o rozwiązania nanotechnologiczne.


Zimowy płyn do spryskiwaczy MOYA sprawdza się w temperaturach do -22ºC. Posiada przyjemny zapach, skutecznie usuwa brud, sól, lód oraz wszelkie osady drogowe. Produkt nie zawiera metanolu. Zimowy płyn do spryskiwaczy MOYA zabezpiecza układ spryskiwacza przed zamarzaniem, nie postawia zacieków ani smug, nie niszczy chromu, lakieru ani gumy. Płyn powstał w oparciu o rozwiązania nanotechnologiczne.


MOYA Energia

Nasz napój energetyczny to najbardziej rozpoznawalny produkt marki MOYA. Charakteryzuje się klasycznym smakiem i wysoką zawartością kofeiny – aż 32 mg/100 ml. Jest dostępny w puszkach o pojemności 250 ml.

 

MOYA Woda

Nasza naturalna woda mineralna. MOYA Woda jest dostępna w sprzedaży w dwóch wariantach: gazowanym i niegazowanym oraz w dwóch opakowaniach: po 0,5 i 1,5 litra.

MOYA zawieszka zapachowa

Zawieszki zapachowe MOYA

W sprzedaży znajdują się również zawieszki do samochodu w kształcie Polski. Do wyboru dostępnych jest pięć wersji kolorystycznych i zapachowych: classic, new car, leśny, wanilia oraz ocean.

MOYA zapalniczka

 Zapalniczki MOYA

Zapalniczka piezoelektryczna, z możliwością uzupełnienia gazu. Łatwa i niezawodna w użyciu, odporna na wilgoć. Zapalniczki MOYA dostępne są na stacjach przy kasach.

MAPA STACJI