Produkty z logo MOYA

MOYA. Produkty marki własnej

Najszybciej rozwijająca się sieć stacji paliw w Polsce to również zwiększające się zapotrzebowanie na produkty jej marki. Z sukcesami rozwijamy portfolio produktów "private label", z którego każda z pozycji rokrocznie notuje solidne wzrosty obrotów, a większość z nich przekracza 30 procent w swojej kategorii.

Wśród produktów występujących pod marką MOYA znajdują się m.in.: mineralna MOYA Woda sprzedawana w dwóch pojemnościach – 0,5 l oraz 1,5 l, w wariantach gazowanym i niegazowanym, letnie oraz zimowe płyny do spryskiwaczy, zapalniczki, napój energetyczny MOYA Energia, soki owocowe, batony energetyczne i proteinowe, żelki owocowe, płyn do dezynfekcji i zawieszki zapachowe.

 

Płyny do spryskiwaczy

Płyny do spryskiwaczy MOYA dostępne są w wersji letniej i zimowej, w opakowaniach 2 i 4 litrowych.

 

Letni płyn do spryskiwaczy MOYA ułatwia usuwanie brudu, owadów oraz osadu drogowego. Pozostawia szybę krystalicznie czystą, lśniącą, zabezpiecza przed osadzaniem się i wnikaniem w szkło zanieczyszczeń. Płyn powstał w oparciu o rozwiązania nanotechnologiczne.

 

Zimowy płyn do spryskiwaczy MOYA sprawdza się w temperaturach do -22ºC. Posiada przyjemny zapach, skutecznie usuwa brud, sól, lód oraz wszelkie osady drogowe. Produkt nie zawiera metanolu. Zimowy płyn do spryskiwaczy MOYA zabezpiecza układ spryskiwacza przed zamarzaniem, nie postawia zacieków ani smug, nie niszczy chromu, lakieru ani gumy. Płyn powstał w oparciu o rozwiązania nanotechnologiczne.

 

MOYA Energia

Nasz napój energetyczny to najbardziej rozpoznawalny produkt marki MOYA. Charakteryzuje się klasycznym smakiem i wysoką zawartością kofeiny – aż 32 mg/100 ml. Jest dostępny w puszkach o pojemności 250 i 500 ml.

 

MOYA Woda

Nasza naturalna woda mineralna. MOYA Woda jest dostępna w sprzedaży w dwóch wariantach: gazowanym i niegazowanym oraz w dwóch opakowaniach: po 0,5 i 1,5 litra.

Zawieszki zapachowe MOYA

Nowa kolekcja zawieszek zapachowych MOYA to najbardziej lubiane przez kierowców nuty zapachowe: Citrus Fresh, Vanilla, New Car oraz Classic. Długotrwały i wydajny zapach, nowoczesne opakowanie i dynamiczne, geometryczne wzory, bazujące na kolorystce oraz motywach graficznych charakterystycznych dla marki MOYA, to podstawowe cechy tych produktów.

 Zapalniczki MOYA

Nowa linia zapalniczek to krok w stronę klientów, którzy oprócz praktyczności przedmiotów codziennego użytku przywiązują wagę także do stylu i designu. Zapalniczki marki Clipper charakteryzują się wyjątkowymi, oryginalnymi grafikami, które zaprojektował specjalnie na potrzeby sieci MOYA uznany artysta Szymon Chwalisz.

 

Batony energetyczne MOYA Energia

Batony MOYA Energia dostępne są w dwóch wariantach: energetyczny (oblane białą czekoladą musli z orzechami, kokosem, bananem, guaraną, kofeiną i żeń-szeniem) i proteinowy (malinowy smak dobrze przyswajalnych białek serwatkowych połączony z czekoladą mleczną).

Soki owocowe MOYA

Soki marki MOYA stanowią źródło witamin i skutecznie gaszą pragnienie. To doskonała propozycja nie tylko dla kierowców, lecz także dla młodszych pasażerów. Występują w dwóch ulubionych przez Polaków smakach: jabłkowym i pomarańczowym. Na półce wyróżnia je kolorowa etykieta i szklana buteleczka o poręcznym kształcie. Soki występują w pojemności 200 ml.

Żelki owocowe MOYA

MOYKI to wyjątkowo smaczne przekąski na słodko, ale również świetna zabawa – nie tylko dla dzieci. Dostępne są w dwóch wariantach: owocowe o kształcie dżdżownic o smakach pomarańczowym, jabłkowym oraz cytrynowym, a także superkwaśne o smaku jabłkowym. Żelki zawierają naturalne soki owocowe.

MAPA STACJI