Referencje Partnerów

MOYA to najszybciej rosnąca sieć stacji paliw w Polsce. Ubraliśmy w nasze barwy już niemal 270 rozlokowanych w całym kraju obiektów, z czego niemal 85% to stacje franczyzowe.

Najlepszą dla nas rekomendacją, jest ta, płynąca od naszych Partnerów biznesowych - właścicieli stacji działających w modelu franczyzowym.


 

MOYA JEST NAJLEPSZA

Sieć MOYA oferuje fachową opiekę pod każdym względem. Mogę liczyć na dużą siłę doradczą ze strony osób pracujących w centrali. Polecam wszystkim współpracę z polską siecią paliw MOYA. Pracowałem również z sieciami konkurencyjnymi i nie ma porównania. Sieć stacji paliw MOYA jest najlepsza, dlatego zaufałem jej i pod jej marką działają dwie stacje paliw, których jestem właścicielem.

Tadeusz Haase
właściciel stacji paliw MOYA w Karczemkach i Pępowie

 

100% ZAANGAŻOWANIA

Na zmianę szyldu po zakupie stacji paliw zdecydowaliśmy się w kilka sekund, gdyż MOYA oferuje proste i przejrzyste warunki współpracy oraz 100% zaangażowania. Po zaakceprowaniu oferty otrzymaliśmy projekt naszej stacji w jakości 3D. Nowoczesne wnętrze, jakie oferuje MOYA, jest  naprawdę godne podziwu. Spółka Anwim, która jest właścicielem  sieci, traktuje nas jak swoje dzieci, którym zarazem należy pomóc, jak róznież doradzić w wielu kwestiach. MOYA to dobra decyzja dla Klienta, jak również dla właścicieli stacji  paliw, dlatego bez zastanowienia
postanowiliśmy uruchomić drugą stację pod tym brandem.


Monika i Jacek Pietryga,
właściciele stacji paliw MOYA w Nowym Sączu i Jazowsku

 

 SIEĆ MOYA DAJE NAM WSPARCIE

Do współpracy z siecią MOYA skłoniły nas dobre warunki umowy oraz to, że od pierwszych rozmów traktują Cię jak partnera. Na każdym etapie współpracy można liczyć na pomoc z ich strony w rozwijaniu biznesu. Bardzo dobrze budują świadomość biznesową. Sieć MOYA daje nam wsparcie w postaci Kierowników Operacyjnych Regionu, działu IT, brokera czy działu marketingu, na których zawsze można liczyć. Wspierają nas akcjami marketingowymi, konkursami dla kasjerów. Stacje wchodzące w sieć MOYA projektowane są przemyślanie, w oparciu o nowoczesne standardy i wygląd.

Właściciel stacji paliw MOYA w Rejowcu Fabrycznym i Milejowie

 

 

To, co skłoniło mnie do współpracy z Anwim, to przede wszystkim ludzie – kompetentny i życzliwy zespół specjalistów, dzięki którym mogę rozwijać swój biznes. W trudnych i spornych sprawach zawsze wspólnie, po partnersku szukamy kompromisu. Tutaj słowo „partnerstwo” jest właśnie najbardziej adekwatne. Z przedstawicielami Anwim rozmawiam jak równy z równym. Wspólnie szukamy nowych rozwiązań biznesowych i marketingowych.
Stanisław Kopiejka
Stacje Paliw MOYA w Wygiełzłowie

 

Gdy otwieraliśmy naszą stację w 2011 roku, była ona zaledwie trzydziestą w sieci MOYA. Dziś, gdy na terenie Polski funkcjonuje prawie 250 obiektów tej marki, jesteśmy przekonani, że nasza decyzja była właściwa. Silne strony współpracy to profesjonalizm, partnerstwo i wzajemne zaufanie. Otrzymujemy duże wsparcie od najdrobniejszej sprawy po większe wyzwania biznesowe.
Beata i Artur Szymkiewicz
właściciele Stacji Paliw MOYA w Szczytnej

MAPA STACJI