Anwim Spółka Akcyjna powstała w 1992 roku. Dziś jest jedną z największych niezależnych firm sektora paliwowego w Polsce. Anwim to profesjonalne, sprawnie zarządzane i potężne przedsiębiorstwo zajmujące się hurtową sprzedażą oraz transportem paliw na terenie całego kraju. ANWIM S.A. jest właścicielem ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA.

W grudniu 2014 nastąpiło połączenie nastąpiło połączenie spółek Anwim S.A. oraz Esppol S.A.
W jego wyniku całość praw i obowiązków (w tym zawarte przez spółkę Esppol umowy) przeszły na spółkę ANWIM.

Jednym z głównych atutów Anwim jest niezawodny system zaopatrzenia, pozwalający na korzystanie z całej infrastruktury logistycznej krajowych dostawców paliw. Zaopatrzenie w połączeniu ze starannie zaplanowaną, nowoczesną strategią umożliwia kompleksową obsługę wszystkich Klientów. Obecnie ponad 700 firm współpracuje z nami na stałe! Zaufaniem obdarzyli nas wielcy gracze – obecne na polskim rynku wielkie koncerny zachodnie oraz mniejsi odbiorcy: stacje benzynowe, firmy transportowe oraz zakłady przemysłowe i produkcyjne.

O stabilności finansowej spółki świadczy kaucja gwarancyjna wpłacona do Ministerstwa Finansów w najwyższej możliwej wysokości, wynoszącej 10 000 000 zł. Kwestie etyki, jakości i standardów traktowane są priorytetowo i wpisane w strategię rozwoju. Do każdego Partnera firma podchodzi indywidualnie, w zależności od możliwości i oczekiwań.

 

MAPA STACJI