Stacje dla floty MOYA

Stacje automatyczne to lokalizacje dedykowane wyłącznie flotom samochodowym.

Płatność na stacjach automatycznych możliwa jest jedynie za pomocą kart paliwowych: MOYA Firma, MOYA IQ Europe oraz innych kart akceptowanych w sieci stacji paliw MOYA (UTA, DKV, Eurowag, Diesel24, CRT, E100, IQ Card).

Stacje te zlokalizowane są w strategicznych dla transportu miejscach, przy głównych szlakach tranzytowych, w pobliżu węzłów autostradowych. Wszystkie obiekty zostały wybudowane w strategicznych miejscach dla transportu, aby maksymalnie ułatwić do nich dojazd kierowcom pojazdów ciężarowych. Kluczowe stacje można znaleźć przy drogach wylotowych do sąsiadujących z Polską krajów: w Słubicach (autostrada A2), Różyńcu (autostrada A4), Gorzyczkach (autostrada A1) czy w Szczecinie (autostrada A6) oraz w Trójmieście (Port i terminal kontenerowy)

W ofercie stacji automatycznych MOYA znajduje się olej napędowy wydawanych z dystrybutorów z szybkim nalewem o wydajności 120 l/min. oraz AdBlue. Na wybranych stacjach automatycznych znajduje się również płyn do spryskiwaczy z dystrybutora.

WAGA – usługa dodatkowa Słubice
Nie daj się zaskoczyć przez BAG, ITD – przed wyjazdem zważ swoje auto na stacji automatycznej w Słubicach II Osiedle Przemysłowe 12. Waga dynamiczna dostępna jest dla użytkowników kart paliwowych MOYA Firma.

Jeżeli chcesz skontaktować się z przedstawicielem handlowym i dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

 

Znajdź stację automatyczną

Zaplanowana trasa