Stacje automatyczne to placówki własne firmy ANWIM S.A. w barwach sieci MOYA dedykowane w głównej mierze firmom z segmentu transportu ciężkiego.

W ofercie stacji automatycznych znajduje się olej napędowy wydawany z szybkich dystrybutorów o wydajności 120l./min. oraz AdBlue, na niektórych także płyn do spryskiwaczy w wersji letniej i zimowej. Płatność na stacjach automatycznych możliwa jest za pomocą kart flotowych MOYA Firma oraz MOYA IQ Europe, IQ CARD, UTA, DKV, Eurowag, Diesel24, CRT, E100

Obecnie, w barwach MOYA działa ponad 260 stacji z czego 19 to stacje automatyczne, które zlokalizowane są w strategicznych dla transportu miejscach, przy głównych szlakach tranzytowych, w pobliżu węzłów autostradowych


ZALETY:

CZAS
Dla przewoźników największą zaletą korzystania z tego typu obiektów jest możliwość szybkiego, bezobsługowego tankowania, co przede wszystkim pozwala zaoszczędzić czas. Stacje automatyczne wyróżniają się brakiem obsługi kasowej i sprzedaży detalicznej, dzięki czemu kierowca od chwili podjechania pod stanowisko do tankowania, do momentu wyjazdu ze stacji nie musi oczekiwać w kolejkach.

CENY
W porównaniu ze stacjami konwencjonalnymi, niskie koszty utrzymania placówek automatycznych dają możliwość udzielania znaczących rabatów na oferowane tam paliwa i produkty pozapaliwowe.

LOKALIZACJE
Wszystkie obiekty zostały wybudowane w strategicznych miejscach dla transportu, aby maksymalnie ułatwić do nich dojazd kierowcom pojazdów ciężarowych. Kluczowe stacje można znaleźć przy drogach wylotowych do sąsiadujących z Polską krajów: w Słubicach (autostrada A2), Różyńcu (autostrada A4), Gorzyczkach (autostrada A1) czy w Szczecinie (autostrada A6) oraz w Trójmieście (Port i Terminal kontenerowy)

PODGLĄD
Warto również dodać, że wszystkie automatyczne stacje MOYA są monitorowane całodobowo przez wysokiej rozdzielczości kamery video, dzięki czemu klienci mają pełną kontrolę nad procesem tankowania.

WAGA – usługa dodatkowa Słubice
Nie daj się zaskoczyć przez BAG, ITD – przed wyjazdem zważ swoje auto na stacji automatycznej w Słubicach II Osiedle Przemysłowe 12. Waga dynamiczna dostępna jest dla użytkowników kart paliwowych MOYA Firma.

 

Stacje automatyczne w sieci MOYA:

Różyniec
Śr. Śląska
Lublin
Świecko
Słubice
Słubice II
Nadarzyn
Gdynia 
Gdańsk 
Rusocin 
Gorzyczki 
Szczecin
Modła Królewska
Olsztyn
Kałuszyn
Suwałki
Tarnów
Bolków
Stryków

 

Jeżeli chcesz skontaktować się z przedstawicielem handlowym i dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Zaplanowana trasa