Aplikacja MOYA Firma

Z aplikacji mobilnej MOYA Firma mogą skorzystać wszyscy biznesowi użytkownicy kart paliwowych MOYA Firma. Aplikacja umożliwia realizację płatności za transakcje flotowe bez użycia fizycznej karty. Rozwiązanie zapewnia właścicielom flot wgląd w czasie rzeczywistym w stan finansów, pozwalając zwiększyć kontrolę nad wydatkami oraz ułatwiając dokonywanie transakcji. Aplikacja dostępna jest bezpłatnie do pobrania w Sklepie Play.

Aplikacja działa w dwóch profilach: właściciel i kierowca. Profil właściciela pozwala m.in., na sprawne zarządzanie finansami, płatnościami za faktury z poziomu szybkich przelewów oraz zapewnia kontrolę nad tankowaniami kierowców. Użytkownik ma wgląd w transakcje w dowolnych przedziałach czasowych.

Z kolei tryb kierowcy umożliwia przede wszystkim zapłatę za tankowanie bez użycia fizycznej karty MOYA Firma na wszystkich stacjach sieci MOYA. Oferuje także nawigację oraz mapę stacji MOYA. Za pośrednictwem aplikacji możliwy jest zakup wszystkich rodzajów paliw dostępnych na danej stacji oraz AdBlue i płynu do spryskiwaczy.

Rozwiązanie zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki indywidualnej autoryzacji użytkownika przypisanego do danej karty flotowej oraz wszystkie zabezpieczenia, jakie oferuje użytkownikom nowoczesny smartfon (w tym np. czytnik linii papilarnych). Płatności dokonuje się z użyciem jednorazowego sześciocyfrowego unikalnego kodu generowanego każdorazowo podczas zakupów na stacji paliw.  Kod generowany jest w aplikacji mobilnej.

Aplikacja jest unikatowym rozwiązaniem na rynku.

UWAGA: Na chwilę obecną aplikacja MOYA Firma dostępna jest dla użytkowników telefonów z systemem Android. Trwają prace nad wdrożeniem aplikacji dla użytkowników z systemem IOS.

Zalety aplikacji dla właściciela floty:

Zalety aplikacji dla kierowcy:

 

Jeżeli chcesz skontaktować się z przedstawicielem handlowym i dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

MAPA STACJI