Pointer Profil ogólnodostępny
Aktualności ON MOYA Power Program TankQ Produkty MOYA Stacje MOYA Caffe MOYA LINK 4 Kariera Kontakt Dla Partnerów
A A A kontrast
Zaproszenie do współpracy dla Członków GSPD

 

Ogólnopolska Sieć Stacji Paliw MOYA zaprasza Członków Górnośląskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych do współpracy w zakresie tankowania  paliwa poprzez system kart flotowych MOYA FIRMA na stacjach sieci MOYA w całej Polsce.

 

MOYA Firma to własny program flotowy sieci MOYA. Karty akceptowane są na wszystkich stacjach Moya w całej Polsce!


Wśród nich na szczególną uwagę zasługują stacje automatyczne, dedykowana wyłącznie flocie - w Słubicach, na terenie bazy transportowej, oraz w Różyńcu, przy autostradzie A4. Tankującym tam przewoźnikom zaoferować możemy bezpieczne, bezgotówkowe tankowanie w bardzo atrakcyjnej cenie, a do tego możliwość tankowania AdBlue z dystrybutora oraz podgląd z kamer on-line.


 


Wkrótce w sieci Moya pojawią się kolejne stacje automatyczne w pobliżu zachodniej i południowej granicy Polski.

 

Stacje MOYA znajdują się również w innych, atrakcyjnych dla firm transportowych lokalizacjach – w pobliżu przejść granicznych, przy drogach krajowych i drogach ważnych dla ruchu lokalnego. Dokładną, na bieżąco aktualizowaną mapę stacji MOYA znajdą Państwo klikając w mapkę poniżej:Właściciel sieci MOYA - firma ANWIM S.A., oferuje również hurtowe dostawy paliw z baz magazynowych ORLEN, LOTOS i OLPP do klientów posiadających własne zbiorniki.

 

Zapraszamy do zapoznania się z preferencyjnymi warunkami współpracy, jakie dla swych Członków wynegocjowało Górnośląskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych.

 

 

KONTAKT


 Waldemar Jakóbczyk

Przedstawiciel Handlowy

tel. 508 010 928

waldemar.jakobczyk@anwim.pl