Pointer Profil ogólnodostępny
Aktualności ON MOYA Power Program TankQ Produkty MOYA Stacje MOYA Caffe MOYA LINK 4 Kariera Kontakt Dla Partnerów
A A A kontrast
Więcej mocy z ON MOYA Power!

 

Mniejsze spalanie paliwa i większa moc silnika –  regularne tankownie paliwa ON MOYA przywróci Twojemu silnikowi osiągi fabryczne! Jak to możliwe? O tym poniżej. 


 Wytwórca


Wytwórcą formuły paliwa ON MOYA Power jest podlegający Ministrowi Gospodarki Instytut Nafty i Gazu z Krakowa (INiG). To placówka badawcza, która od 1945 roku prowadzi intensywną działalność na rzecz krajowego górnictwa nafty i gazu, a na swoim koncie posiada liczne patenty i wynalazki.


Skład


Skład pakietu dodatków wzbogacających paliwo ON MOYA Power tworzą: detergenty, które przywracają i utrzymują czystość wtryskiwaczy, składniki przeciw pienieniu, chroniący przed korozją inhibitor, przeciwdziałający zatarciu pomp paliwowych składnik smarnościowy, odwaniacz, który tłumi nieprzyjemny zapach, stabilizator, który poprawia stabilność paliwa, wreszcie depresator, dzięki któremu lepszy jest rozruch silnika przy niskich temperaturach. Podobną rolę spełnia podwyższona liczba cetanowa, dzięki której możliwe też jest niższe spalanie i zwiększa moc silnika.

 

Właściwości

 

Efekty korzystania z ulepszonego paliwa ON MOYA Power widoczne są bardzo szybko. Już po kilku tankowaniach odwrócony zostaje  proces tworzenia się osadów na wtryskiwaczach i w układzie paliwowym. Docelowo ON MOYA Power może przywrócić sprawność działania układu paliwowego i silnika do fabrycznych osiągów! Większa moc silnika idzie zaś w parze z odczuwalnie mniejszym spalaniem paliwa, o ok. 3-4%, zatem na tej samej ilości paliwa można przejechać więcej kilometrów. Ulepszony olej napędowy wycisza pracę silnika i zmniejsza emisję szkodliwych spalin do środowiska. W końcu specjalny pakiet dodatków zimowych poprawia temperaturę blokady zimnego filtra i dodatkowo ułatwia rozruch przy silnych mrozach.

 

Stacje z ON MOYA Power

 

Paliwo ON MOYA POWER, także w specjalnej wersji zimowej, dostępne jest na wybranych stacjach paliw MOYA, oznaczonych specjalną ikoną na pylonie, przy dystrybutorach. Ich lista jest przygotowana do pobrania poniżej.

 


Pliki do pobrania

załącznikLista stacji z ofertą ON MOYA Power (17 KB)    >> pobierz <<

stan na czerwiec 2017r.

załącznikRegulamin sprzedaży ON MOYA Power (634 KB)    >> pobierz <<