Pointer Profil ogólnodostępny
Aktualności ON MOYA Power Program TankQ Produkty MOYA Stacje MOYA Caffe MOYA LINK 4 Kariera Kontakt Dla Partnerów
A A A kontrast
Zdjęcie główne

2016-03-09  

Rusz się po rabaty… na stacje MOYA!

10 marca startuje nowy program lojalnościowy w sieci MOYA. Klienci, którzy zbiorą komplet znaczków zyskają rabaty do – 70% na akcesoria sportowe KAPPA i słuchawki do biegania PHILIPS.

 

Zasady programu są proste – za zakupy na stacjach MOYA Klienci otrzymywać będą specjalne naklejki. Kto uzbiera na swojej karcie kolekcjonerskiej komplet 10 takich znaczków, skorzystać będzie mógł z rabatu sięgającego nawet -70% na zakup profesjonalnych słuchawek do biegania marki PHILIPS, a także sportowych akcesoriów KAPPA - toreb, piłek czy ręczników. 

 

Jeden znaczek przysługuje za każde wydane 50 zł na stacji MOYA. Wyjątkiem są produkty z menu Caffe MOYA oraz sklepowe produkty z logo MOYA – w tym przypadku Klient otrzymuje naklejkę już za każde wydane 10 zł. Inne są również zasady przyznawania naklejek przy sprzedaży flotowej. Znaczki zbierać można do 29 czerwca br.

 

- Moment rozpoczęcia promocji jest oczywiście nieprzypadkowy. Kiedy na dworzu robi się cieplej, chętniej się ruszamy, mamy większą motywację do pracy nad formą - mówi Monika Kujawska kierująca działem Marketingu w sieci MOYA -  Forma programu lojalnościowego oferującego duże rabaty na markowe produkty w zamian za punkty, już dwukrotnie sprawdziła się na stacjach MOYA. Jestem przekonana, że i tym razem możemy liczyć na zainteresowanie naszych Klientów – dodaje Monika Kujawska.


REGULAMIN PROMOCJI DOSTĘPNY PONIŻEJ


Pliki do pobrania

załącznikRegulamin promocji (345 KB)    >> pobierz <<