Pointer Profil ogólnodostępny
Aktualności ON MOYA Power Program TankQ Produkty MOYA Stacje MOYA Caffe MOYA LINK 4 Kariera Kontakt Dla Partnerów
A A A kontrast
Zdjęcie główne

2016-11-22  

Porcelana Tognana na stacjach MOYA

Już 24 listopada rusza kolejna promocja dla klientów stacji w barwach MOYA. Tym razem zakupy na stacji premiowane będą punktami, które można wymienić na rabat na produkty z kolekcji porcelany Tognana w wysokości nawet 89%.

Porcelanowe naczynia do zapiekania marki Tognana mogą być idealnym pomysłem na gwiazdkowy prezent lub dekoracją świątecznego stołu.

Specjalnie przygotowana na potrzeby promocji oferta Tognana obejmuje: owalne naczynia do zapiekania w trzech rozmiarach (21, 28 i 33 cm), prostokątne naczynia do zapiekania w dwóch rozmiarach (28 i 33 cm), formę do tarty oraz zestaw dwóch foremek. Rabat można wykorzystać na stacjach MOYA, które w czasie promocji będą oferowały produkty z kolekcji Tognana w pełnej cenie detalicznej.

By uzyskać rabat na zakup produktów z kolekcji Tognana należy zebrać 8 punktów - naklejek na kartę rabatową, wręczaną przy odbiorze pierwszego punktu. Do odbioru jednego punku uprawniają zakupy na różne kwoty w zależności od rodzaju płatności lub wybranego asortymentu z oferty stacji.

Jeden punkt to:

  • każde 50 zł wydane na stacji w formie płatności gotówką lub kartą płatniczą;
  • każde 200 zł płatności dokonywanych kartami flotowymi (MOYA Firma, UTA, DKV,Eurowg, BZA i IQ);
  • każde 10 zł na produkty z oferty Caffe MOYA;
  • każde 10 zł wydane na produkty z logo MOYA (płyny do spryskiwaczy, napój MOYA Energia, zawieszka zapachowa lub zapalniczka).


Promocja trwa od 24.11.2016 r. do 29.03.2017 r. lub do wyczerpania produktów z kolekcji Tognana na danej stacji. Punkty można zbierać do 15.03.2017 r., a produkty za odpowiednią dopłatą odbierać do 29.03.2017 r. Rabat obowiązuje od cen podanych w poniższym regulaminie. Wysokość rabatu jest zależna od wybranego produktu.

Pliki do pobrania

załącznikRegulamin promocji Tognana (667 KB)    >> pobierz <<


Galeria zdjęć
Promocja Tognana