Pointer Profil ogólnodostępny
Aktualności ON MOYA Power Program TankQ Produkty MOYA Stacje MOYA Caffe MOYA LINK 4 Kariera Kontakt Dla Partnerów
A A A kontrast
Zdjęcie główne

2017-02-28  

Stacja w Wygodzie dołącza do sieci MOYA

Pod koniec lutego do sieci MOYA dołączyła stacja w Wygodzie (woj.podlaskie).  Właścicielem działającej od ponad pięciu lat placówki jest firma FHUT Paweł Kulikowski.

Stacja w Wygodzie to obiekt funkcjonujący od połowy 2011 roku przy ul. Wesołej 2 w Wygodzie. Miejscowość znajduje się przy drodze krajowej nr 63, w połowie drogi pomiędzy Łomżą, a Zambrowem. Placówka przeszła proces modernizacji i zmiany barw oraz została dostosowana do standardów sieci. Wjazd na stację dostępny jest z obu stron.

Na stacji działa punkt Caffe MOYA, podróżni mogą dodatkowo skorzystać z dostępnej sieci Wi-Fi.  Na terenie obiektu kierowcy mają natomiast do dyspozycji kompresor i odkurzacz oraz bezdotykową myjnię dla aut osobowych.Placówka czynna jest całą dobę.

Stacja prowadzi sprzedaż paliw 95,98, ON i ON MOYA Power. Podjazd wyposażony jest w stanowisko dla TIR - z szybkim wlewem Diesla, a zakup płynu AdBlue możliwy jest w pojemnikach. Na terenie stacji znajduje się także około 20 miejsc parkingowych dla pojazdów ciężarowych.

Stacja w Damasławku jest piątym obiektem w województwie podlaskim, działającym w barwach sieci MOYA. Ze względu na swoje położenie placówka będzie obsługiwała zarówno ruch miejski jak i tranzytowy.


Po dołączeniu do sieci stacji w Wygodzie w barwach MOYA funkcjonuje 136 placówek.