Pointer Profil ogólnodostępny
Aktualności ON MOYA Power Program TankQ Produkty MOYA Stacje MOYA Caffe MOYA LINK 4 Kariera Kontakt Dla Partnerów
A A A kontrast
Zdjęcie główne

2017-08-14  

MOYA przy A4 oddana do użytku

Z początkiem sierpnia pracę w barwach sieci MOYA rozpoczęła stacja w Brzezimierzu, tuż przy autostradowym węźle trasy A4. Wcześniej obiekt przeszedł proces rebrandingu i modernizacji. Placówka należy do firmy AUTO-PORT Brzezimierz PHU R.Kaczor - J.Kaczor Sp.j.

Stacja funkcjonuje w Brzezimierzu pod nr 15 od kilku lat. W ostatnim czasie przeszła proces gruntownej modernizacji i zmiany barw. Tym samym została dostosowana do najwyższych standardów sieci MOYA. Stacja znajduje się przy DK 396 przy zjeździe z A4 w kierunku Oławy (węzeł Brzezimierz, kierunki Strzelin - Oława).

Placówka pracuje w trybie 24h. Na stacji działa punkt Caffe MOYA oferujący hot-dogi, zapiekanki oraz szeroki wybór kaw i herbat. Korzystając z nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni do konsumpcji, podróżni mogą dodatkowo skorzystać z dostępnej sieci Wi-Fi. Latem do dyspozycji gości jest również strefa wypoczynku na świeżym powietrzu. Wkrótce oferta gastronomiczna powiększy się o dania z grilla oferowane w sezonie letnim. Stacja dysponuje bowiem wiatą grillową.

Na terenie obiektu kierowcy mają natomiast do dyspozycji kompresor i odkurzacz. Stacja prowadzi sprzedaż wszystkich rodzajów paliw (95, 98, ON, ON MOYA Power i LPG). Płyn AdBlue sprzedawany jest w pojemnikach. Część dystrybutorów została wyposażona w szybkie wlewy diesla. Na terenie stacji znajduje się parking dla TIR.

Stacja w Brzezimierzu jest szóstym obiektem w województwie dolnośląskim, działającym w barwach sieci MOYA. Ze względu na swoje położenie placówka będzie obsługiwała zarówno ruch lokalny jak i tranzytowy.

Po dołączeniu do sieci stacji w Brzezimierzu w barwach MOYA funkcjonują 152 placówki.

Stacja na mapie sieci MOYA.

Galeria zdjęć
MOYA Brzezimierz