Pointer Profil ogólnodostępny
Aktualności ON MOYA Power Program TankQ Produkty MOYA Stacje MOYA Caffe MOYA LINK 4 Kariera Kontakt Dla Partnerów
A A A kontrast
Zaproszenie do współpracy dla Członków ZPD w Ostrołęce

Ogólnopolska Sieć Stacji Paliw Moya zaprasza Członków Zrzeszenia Przewoźników Drogowych w Ostrołęce do współpracy w zakresie tankowania  paliwa poprzez system kart flotowych MOYA FIRMA na stacjach sieci Moya w całej Polsce.

 

MOYA Firma to własny program flotowy sieci MOYA. Karty akceptowane są na wszystkich 100 stacjach Moya w całej Polsce!

 

Wśród nich na szczególną uwagę zasługują stacje automatyczne, dedykowana wyłącznie flocie - w Słubicach, na terenie bazy transportowej, oraz w Różyńcu, przy autostradzie A4. Tankującym tam przewoźnikom zaoferować możemy bezpieczne, bezgotówkowe tankowanie w bardzo atrakcyjnej cenie, a do tego możliwość tankowania AdBlue z dystrybutora oraz podgląd z kamer on-line.

 

  

 

Wkrótce w sieci Moya pojawią się kolejne stacje automatyczne w pobliżu zachodniej i południowej granicy Polski.

 

Do tankowania w korzystnej cenie zapraszamy również na stację sieci Moya w Ostrołęce, ul. Konwy 3, przy drodze krajowej nr 53, w bliskim sąsiedztwie ronda, na którym krzyżuje się ona z trasą nr 61.

 

Stacje Moya znajdują się również w innych, atrakcyjnych dla firm transportowych lokalizacjach – w pobliżu przejść granicznych, przy drogach krajowych i drogach ważnych dla ruchu lokalnego. Dokładną, na bieżąco aktualizowaną mapę stacji MOYA znajdą Państwo klikając w mapkę poniżej:Właściciel sieci Moya - firma ANWIM S.A., oferuje również hurtowe dostawy paliw z baz magazynowych ORLEN, LOTOS i OLPP do klientów posiadających własne zbiorniki.

 

Zapraszamy do zapoznania się z preferencyjnymi warunkami współpracy dla Członków Zrzeszenia Przewoźników Drogowych w Ostrołęce.

 

 

KONTAKT


Jarosław Cieślak

Specjalista ds. Kart Flotowych

tel. 502 181 767

jaroslaw.cieslak@anwim.pl

 

 

Marcin Puchalski

Specjalista ds. Kart Flotowych

tel. 500 208 293

marcin.puchalski@anwim.pl