Pointer Profil ogólnodostępny
Aktualności ON MOYA Power Program TankQ Produkty MOYA Stacje MOYA Caffe MOYA LINK 4 Kariera Kontakt Dla Partnerów
A A A kontrast
Wymiana oświetlenia stacji
Zdjęcie główne

Rosnące ceny energii są znacznym obciążeniem dla firmowego budżetu. Z myślą, by rachunki za prąd Partnerów MOYA były jak najniższe, wynegocjowaliśmy u producenta oświetlenia LED, firmy Blitzmann, specjalną ofertę cenową na wymianę oświetlenia stacji.

 

Nowoczesne oświetlenie LED pozwala zaoszczędzić ponad 50% zużywanej energii! Wymiana oświetlenia na lampy LED nie powoduje konieczności zmiany opraw. Lampy żyją znacznie dłużej od tradycyjnych, od 2 do 3 lat, cały czas zachowując szybkość reakcji na włączenie i wyłączanie.  Co więcej, diody są wytrzymałe na czynniki mechanicznie, np. uderzenia, wstrząsy, wibracje, oraz ekstremalnie niskie i wysokie temperatury powietrza. Lampy firmy Blitzamn są bezpieczne – wymagają stałego napięcia, nie powodują iskrzenia, oraz zdrowe - oświetlenie nie męczy oczu klientów i pracowników stacji, nie emituje także promieniowania UV. Oświetlenie Blitzmann jest także ekologiczne - mniejsze zużycie energii elektrycznej przyczynia się do ograniczenia emisji CO2 do atmosfery, a koszty recyklingu są znacznie mniejsze w stosunku do tradycyjnych świetlówek.

 

Uwaga – przestrzegamy przed zakupem lamp LED na własną rękę w hipermarketach. Często ich zainstalowanie może przynieść skutek odwrotny od zamierzonego.

 

Zainteresowanych Partnerów prosimy o kontakt:

Agata Stanicka - Kierownik ds. Projektu

tel: 22 496 00 34 fax: 22 496 00 55

agata.stanicka@moyastacja.pl