Pointer Profil ogólnodostępny
Aktualności ON MOYA Power Program TankQ Produkty MOYA Stacje MOYA Caffe MOYA LINK 4 Kariera Kontakt Dla Partnerów
A A A kontrast
System do zarządzania sprzedażą
Zdjęcie główne

Właściwe zarządzanie sprzedażą przekłada się na realne zyski. To dlatego MOYA proponuje swoim Partnerom nowoczesny i profesjonalny system pozwalający nie tylko na ewidencjonowanie sprzedaży ale przede wszystkim na prowadzenie wnikliwych analiz i planowania dzięki dostępowi do rozbudowanego i szczegółowego modułu raportów i analiz.  Praktycznie każde działanie prowadzone na stacji znajduje potem swoje odzwierciedlenie w module raportowym. Możemy generować zarówno raporty przekrojowe sprzedaży, marż jak również sprawdzać efektywność pracy naszego personelu (np. w zakresie aktywnej sprzedaży, rentowności prowadzonych akcji promocyjnych, realizacji stawianych celów itp.)


System zapewnia stały dostęp do aktualnych informacji i wyników sprzedażowych poszczególnych pracowników. Raportowanie sprzedaży oraz porównywanie jej wyników z pierwotnymi założeniami i analogicznymi okresami czasu w latach ubiegłych, pozwala uzyskać klarowny obraz sytuacji finansowej, umożliwia bieżącą weryfikację planów, a także wzmocnienie realizacji poszczególnych celów sprzedażowych - dzięki temu sprzedaż stacji jest prowadzona w sposób zaplanowany i  efektywny.


System Zarządzania Sprzedażą ułatwia także utrzymywanie korzystnych relacji ze stałymi klientami stacji paliw oraz pozwala na stałą kontrolę współpracy i skuteczne wyjście naprzeciw potrzebom klientów. Szczegółowy moduł kontroli należności klientów pozwala na bieżąco śledzić i monitorować stan rozliczeń z kontrahentami oraz odpowiednio wcześnie reagować na opóźnienia w płatnościach.


System dla stacji MOYA, dzięki sterownikowi Trucker II montowanemu podczas instalacji oprogramowania, współpracuje z większością dostępnych na polskim rynku dystrybutorów m.in. takich producentów jak: ZAP-Petro, Gilbarco, Nuovo Piqnone, Wayne Dresser, Tokheim, Adast, Benet,  Scheidt & Bachmann,Schlumberger i Logitron.


Dodatkowo system współpracuje ze wszystkimi czołowymi producentami sond pomiarowych (Petro Vend, VeederRoot i Incon) dzięki czemu możemy bilansować i rozliczać dostawy oraz porównywać sumarycznie ilości paliw ewidencyjne z faktycznymi co niezmiernie ułatwia kontrolę dostaw paliw jak również coroczne rozliczenie ubytków na stacji paliw.


System dla stacji MOYA obsługuje centralnie karty flotowe: MOYA FIRMA (karta własna sieci MOYA), UTA oraz DKV co znacząco wpływa na sprzedaż na stacjach jak również podnosi atrakcyjność stacji w oczach kierowców samochodów ciężarowych.


Bardzo ciekawym rozwiązaniem są specjalnie zaprogramowane dla sieci MOYA klawiatury funkcyjne, które znacząco ułatwiają pracę kasjerów i sprawiają, że obsługa systemu staje się intuicyjna.


W ramach inwestycji w stacje Partnera Anwim instaluje i dostarcza m.in:


- oprogramowanie do zarządzania sprzedażą na stacji


- sterownik Trucker II


- serwer oraz komputery w strefie kasowej


- klawiatury funkcyjneZainteresowanych szczegółami na temat systemu zarządzania sprzedażą prosimy o kontakt:   

 

Rafał Chmielewski

Specjalista ds. Wdrożeń IT

e-mail: rafal.chmielewski@anwim.pl

tel. 505 182 413