Pointer Profil ogólnodostępny
Aktualności ON MOYA Power Program TankQ Produkty MOYA Stacje MOYA Caffe MOYA LINK 4 Kariera Kontakt Dla Partnerów
A A A kontrast
Redukcja kosztów bankowych
Zdjęcie główne

Transakcje bankowe to stały element towarzyszący prowadzeniu stacji paliw. Opłaty, jakie pobierają banki w dłuższej perspektywie czasu stają się znaczącymi kwotami, które lepiej byłoby spożytkować na rozwój własnego biznesu.

 

To dlatego sieć MOYA zdecydowała się podjąć rozmowy z bankami o możliwie najlepszych warunkach dla swoich Partnerów. Spośród kilkunastu otrzymanych propozycji, wybraliśmy ofertę przedstawioną przez jeden z największych banków w Polce - Pekao S.A..

 

O wyborze tym zadecydowały atrakcyjne warunki, które udało nam się dla Państwa wynegocjować, w tym:  bardzo niskie opłaty za wpłaty gotówkowe (zarówno zamknięte jak i wpłaty w kasach oddziałów banku), niskie marże dla kredytów obrotowych w rachunku bieżącym  czy niskie koszty przelewów internetowych.   

 

Oferta Pekao S.A. pozwoli naszym Partnerom znacznie obniżyć koszty obsługi bankowej. Co ważne, także obecni klienci Pekao S.A. mogą skorzystać z oferty dla sieci MOYA, występując o renegocjacje posiadanych obecnie warunków! Z oferty mogą korzystać zarówno wszystkie  firmy Partnerów, ich pracownicy, jak i członkowie rodzin Partnerów  indywidualnie. Bank Pekao S.A. posiada blisko 1000 oddziałów, co pozwoli bez przeszkód korzystać z wynegocjowanych warunków na terenie całego kraju.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółami oferty bankowej dla sieci MOYA,  prosimy o kontakt z p. Eweliną Balcerak na nr. 22 496 00 29