Pointer Profil ogólnodostępny
Aktualności ON MOYA Power Program TankQ Produkty MOYA Stacje MOYA Caffe MOYA LINK 4 Kariera Kontakt Dla Partnerów
A A A kontrast
Program wsparcia sprzedaży
Zdjęcie główne

Aktywna sprzedaż jest kluczem do stalego, efektywnego wzrostu przychodów każdej stacji paliw. Celem sieci Moya jest skuteczne wspracie sprzedaży swoich Partnerów.  Temu służą szkolenia pracowników partnerskich stacji paliwowych z zakresu aktywnej sprzedaży paliw, produktów z logo Moya, produktów Caffe Moya oraz usług dodatkowych.


Naszym Partnerom wskazujemy drogi efektywnej sprzedaży produktów przy zachowaniu wysokich standardów obsługi klienta. Podpowiadamy, jak prawidłowo wyeksponować towar i jak skutecznie skłonić klienta do skorzystania z pełnej oferty Moya. Zwracamy uwagę na potrzebę utrzymania standardów czystości i wyglądu stacji, zdradzając proste i praktyczne na to sposoby. Uczymy także korzystania z komputerowego programu obsługi stacji benzynowych – Petrostation. Właścicieli i kierowników stacji zapraszamy także na szkolenia z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem i personelem, by nakład wykonywanej pracy szedł zawsze w parze z zyskami firmy.


Korzystając z wiedzy zdobytej podczas szkoleń, nasi Partnerzy zapewniają swoim stacjom większą sprzedaż, większe marże i wzrost liczby klientów. Zainteresowanych szkoleniami prosimy o kontakt: 


Paweł Ciężkowski

Kierownik Operacyjny Moya

tel. 503 191 892

e-mail: pawel.ciezkowski@anwim.pl