Pointer Profil ogólnodostępny
Aktualności ON MOYA Power Program TankQ Produkty MOYA Stacje MOYA Caffe MOYA LINK 4 Kariera Kontakt Dla Partnerów
A A A kontrast
Program redukcji opłat od kart płatniczych
Zdjęcie główne

Od każdej transakcji kartą płatniczą operator systemu pobiera drobną prowizję. Przy setkach transakcji dziennie, a tysiącach na miesiąc, suma prowizji stanowi znaczną kwotę. To dlatego sieć MOYA proponuje swoim Partnerom wynegocjowany przez siebie atrakcyjny program redukcji opłat od kart płatniczych u operatora Polskie ePłatności.

 

Porozumienie z Polskimi ePłatnościami gwarantuje procentową prowizję niższą niż  ta standardowo oferowana przez operatora, bez prowizji groszowych. Równie atrakcyjny jest koszt dzierżawy terminala, różny w zależności od jego typu.  Korzystną jest prowizja za doładowanie telefonów komórkowych, której dokładna wysokość zależna jest od operatora sieci. Terminale obsługują opłaty za rachunki, posiadają także funkcje cash - back, stając czymś w rodzaju małego bankomatu. Firma Polskie ePłatności gwarantuje niezawodność urządzeń i szybkie terminy przelewów bankowych.  


Dzięki wynegocjowanemu dla naszych Partnerów porozumieniu z Polskimi ePłatnościami więcej pieniędzy pozostanie na stacjach, a to oznacza większy zysk dla ich właścicieli.   


Zainteresowanych szczegółami programu redukcji opłat prosimy o kontakt: 


Marek Parzyński - Kierownik ds. Rozwoju Rynku 

tel: 508 069 794 fax: 22 496 00 55 

marek.parzynski@anwim.pl