Pointer Profil ogólnodostępny
Aktualności ON MOYA Power Program TankQ Produkty MOYA Stacje MOYA Caffe MOYA LINK 4 Kariera Kontakt Dla Partnerów
A A A kontrast
Karty innych operatorow

Stacje sieci MOYA akceptują karty flotowe własne oraz największych zewnętrznych operatorów programów flotowych.

 

MOYA Firma - To skuteczne narzędzie wspierające zarządzanie taborem samochodowym przedsiębiorstw. Oferta MOYA FIRMA skierowana jest do firm z branży transportowej, spedycyjnej, ale także do innych przedsiębiorstw dysponujących flotą samochodową i  zainteresowanych możliwością bezgotówkowego zakupu  wysokiej jakości paliwa, w atrakcyjnych cenach,  na terenie całej Polski.

 

 


UTA - system kart serwisowych UTA to rozległa i wielofunkcyjna sieć punktów zapewniających bezgotówkową obsługę w zakresie zakupu paliw i akcesoriów dla zestawów ciężarowych, pojazdów dostawczych i autobusów w całej Europie, a także pozwalająca na bezgotówkowe rozliczanie wszelkich usług niezbędnych dla prawidłowego zarządzania flotami pojazdów.


 

 

 

DKV -  Karty DKV pozwalają w całej Europie bezgotówkowo rozliczać opłaty drogowe, naprawy w warsztatach czy zakupy akcesoriów na stacjach. Podstawę działalności stanowi najszersza w Europie sieć stacji paliw i serwisowych. W ponad 42 krajach Europy oraz w Azji i w Afryce Północnej na klientów czeka ponad 54 000 stacji DKV.Eurowag - Karty paliwowe Eurowag oferują możliwość płacenia za paliwa, opłaty drogowe i pozostałe związane z tym koszty na terenie wielu krajów Europy w ramach szerokiej sieci akceptujących to rozwiązanie punktów. Dodatkowo klienci Eurowag uzyskują dostęp do przejrzystego systemu zwrotu podatku VAT oraz akcyzy.

 

 

 

IQ Card - umożliwia przedsiębiorstwom kontrolę nad wydatkami na paliwo oraz przynosi inne korzyści: duże oszczędności, kompleksową obsługę klienta, indywidualne opcje karty, proste fakturowanie, najwyższy poziom bezpieczeństwa i całodobową obsługę z poziomu portalu IQ Card NetService.