Pointer Profil ogólnodostępny
Aktualności ON MOYA Power Program TankQ Produkty MOYA Stacje MOYA Caffe MOYA LINK 4 Kariera Kontakt Dla Partnerów
A A A kontrast
MOYA przyjazna stacja
Zdjęcie główne

Najwyższy standard obsługi klienta, oferta, jakiej oczekuje kierowca przemierzający polskie drogi, zaufanie, które budzi rozpoznawalna marka, to główne atuty ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA.    

 

 Najlepszą jakość tankowanego paliwa na stacjach MOYA gwarantuje niezależny program badania jego jakości TankQ. Ale stacje MOYA to także przyjazne dla podóżnych miejsca, gdzie skosztować można aromatycznej kawy i chrupiących hot dogów w kącku Caffe MOYA oraz zrobić zakupy w przytacyjnym sklepie. Pracownicy stacji MOYA są nie tylko sprzedawcami, ale także wykwalifikowanymi doradcami klienta, którzy pomogą dokonać wyboru właściwego produktu. Intuicyjny układ wnętrza stacji – wyraźny podział na część sklepową, kasy, punkt gastronomiczny, jasny układ asortymentu sklepowego, wyraźne oznakowanie toalet – wszystko to sprawia, że osoba odwiedzająca stacje MOYA  czuje się swobodnie, chętnie wraca tam z powrotem.

 

Na stacjach MOYA zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo i komfort – poczynając od bezpiecznych zjazdów z drogi, poprzez monitoring video parkingu, na zawsze czystych, zdezynfekowanych toaletach kończąc.

 

Nieustannie dążąc do perfekcji, chcemy by każdy  Gość o naszych stacjach mógł powiedzieć  „Moja  stacja MOYA!"